Головна » 2017 » Травень » 23 » Чи бачите Ви рекламу, коли відвідуєте сайт?
19:18
Чи бачите Ви рекламу, коли відвідуєте сайт?

Зараз закінчився платний тариф на хостингу, де розміщено наш сайт, тому набридлива реклама повернулася. Адміністрації важливо знати, чи заважає вона вам?

Позбутися її просто - варто лише встановити додаток

Adblock Plus

Він безкоштовний і легкий у налаштуванні. І ви позбудетесь реклами на всіх сайтах, які відвідаєте в інтернеті. Чому адміністрація просто не відключить рекламу самостійно?

Послуга відключення реклами платна, сам ресурс не приносить жодного доходу. Тому відключення реклами відбувається виключно на кошти адміністрації. Щоб вкладати свої кошти потрібна мотивація і самі кошти)) Отже, поки активність невелика вкладати свої ресурси не раціонально, але якщо виникає дискомфорт у користуванні нашим сайтом просимо звертатись в коментарі, на форумі чи в приватні повідомлення. Проблему буде вирішено!

Ми з усіх сил працюємо над сайтом, але всі наші зусилля будуть марні без вашої допомоги. Давайте разом розвивати український фанфікшн!

P.S. Адміністрація НІКОЛИ НЕ вимагатиме оплати за користування нашим сайтом, але якщо ви добровільно захочете допомогти проекту ми будемо вдячні. (Увага, зараз не йде мова про переказ коштів, чи т.п. )

Дякуємо всім, хто приєднується до нас. Залишайтесь з нами, ми зажди раді розмістити вашу роботу.

З повагою адміністрація_ФУМ!
Переглядів: 240 | Додав: Lady_Nightmare | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
secret 24.05.2017 в 19:29Спам
Ні, не бачу. Але в мене адб уже давно.
53
2
Mariya 24.05.2017 в 20:38
Inci , чудово! В більшості випадків цей плагін вже вбудований у браузер wink
1
2
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close