Головна » Фанфіки » Оріджинали » Романтика

У полоні думок
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 23.09.2016 в 18:36
Фанф прочитано: 364 рази
Категорія: Романтика
До фанфіка залишено: 1 відгук

Схожі фанфіки:


23.09.2016, 18:36

Ви коли-небудь бачили у своєму житті дивакувату людину ? Ні,не таку , що на сніданок любить чай з корицею, не таку , що так щиро посміхається дощу , ніби він - її рідний батько . А людину , яка живе у своєму світі - у неї свої і зорі , і небо, і навіть хмари.

Вслід такій людині завжди хтось щось скаже , буває навіть штовхне . Та вона просто не відреагує . Одним слово - дивак , та й годі.

Але нам тільки так здається. Іноді за непримітною зовнішністю ховається справжній вулкан емоцій...

Це - Мері . Їй 16 років . Вона живе з батьками , які не завжди добре ладять між собою , тому часто у юної дівчини виникає бажання втекти . Сховатись десь посеред лісу , де чути лишень гомін пташок та її власних думок.

На перший погляд Мері - цілком нормальна звичайна дівчинка : у неї довге волося , яке вона завжди жадала обрізати , бо воно , на її думку робить її ще дивакуватішою. Її тендітна фігура нагадую образ лісової Мавки - красуні з відданим серцем. Мері також можна порівняти з Мавкою , проте є у них одна відмінність - наша героїня ще ніколи в житті не любила. Напевне , вона просто ще маленька для кохання , так ? Адже справжнє , відповідальне відчуття виникає тільки з роками. Може , й так , але дівчина вважала інакше. Вона думала , що любові не існує , про неї тільки пишуть пісні , вірші ,а насправді в житті все не так . Вона багато разів чула сварки батьків , чула і розуміла , що немає на світі казкового відчуття . Є тільки вигадка талановитих людей.

Друзів Мері теж майже не мала , не говорячи вже про любов. Єдиним другом був її вигаданий образ одного парубка : казкового,чарівного,мужнього . Принц , який забрав би її звідси назавжди . Мрійлива натура дівчини з кожним днем все чіткіше малювала образ парубка в уяві. Мері настільки захопилася змальовуванням ідеалу , що в один момент і справді повірила в нього...

Категорія: Романтика | Додав: tamilapovhanich111
Переглядів: 364 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2 Романтика
Всього коментарів: 1
Надія Петринка 15.10.2016 в 15:25Спам
Гарно і правдоподібно, але занабто мало, щоб сказати більше
0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close