Головна » Фанфіки » Оріджинали » Містика

"Сірокрилий"
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 23.09.2016 в 18:27
Фанф прочитано: 312 раз
Категорія: Містика
До фанфіка залишено: 1 відгук

Схожі фанфіки:


23.09.2016, 18:27

Сьогодні ти знову малюєш свої крила. Позичив у зими трохи торішнього снігу, брудного і злежаного. Зціпив зуби і малюєш. Божевільний. Все одно в результаті вийдуть всього лиш брудна вода і мокрі пір’їни. Та, зрештою, чи маю я право осуджувати тебе?

Ти зривав зірки з небесного дна, такі живі, теплі і м’які. Але вони гасли, щойно торкнувшись твоїх долонь і розсипалися на друзки, впиваючись в тіло. Я й досі пам’ятаю ті осколки, багряні від крові. «Чому не викинув їх, а приніс сюди?!.» - лаялася я, витягуючи зоряні скалки з глибоких ранок. Ти лише всміхався і говорив, що кров – то вода. І що ніхто, хто хоча б раз тримав зірку в руках вже її не викине. Навіть якщо це просто уламки.

А одного разу ти сказав, що стомився. Стомився бути вічним гостем у Всесвіті. Всюди й ніде. Вигнаний із пекла, недопущений до раю… І секунди довжиною у вічність.

А що я могла порадити? Шепотіти молитви з пустими очима і душами, які, зрештою в наших устах стають такими ж пустими та безглуздими? Чи далі вдавати , що все чудово, сміятися та зубоскалити? Так, клоунів люблять майже всі, але чомусь так швидко забувають. І тоді я просто налила коньяку – терпкого й пекучого, що обпалював горло і зігрівав нутрощі. Не серце. Для нього потрібні інші ліки.

А зранку, коли я мовчки мучилася від похмілля, ти пішов. Куди? Може знову полетів над хмари до зірок шукати ту свою єдину? А може й ні… Не відаю… Тільки лишив записку. Суху, коротеньку. Я її зачитала вже до дір. І пір’їнку, що випала з твого крила. А може не з твого, а з голубиного?..

Так чи інакше, але…

…«Я повернусь»…

Прилітай, Сірокрилий. Я буду чекати.

Категорія: Містика | Додав: Lady_Nightmare
Переглядів: 312 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 Містика
Всього коментарів: 1
Клас! Автор, пліз, напиши ще щось подібне. Круто б було, якби історія була довшою. Але мені нрав! Бери коньяку й вперед - писати нові шедеври.
46
1
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close