Головна » Фанфіки » Оріджинали » AU

Спостерігач оріджинал
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 05.05.2017 в 19:39
Фанф прочитано: 875 раз
Категорія: AU
До фанфіка залишено: 1 відгук

Схожі фанфіки:


05.05.2017, 19:39
Сьогодні зранку я вдягалася ретельно. Мусила не виділятися серед натовпу, бути сірою мишкою. Слава Богу, не в буквальному сенсі цього слова.
Я поважно йду по вулиці, так ніби нікуди не поспішаю. Хоча насправді я йду на роботу. Дехто з людей ненавидять її, а хтось ходить, бо так роблять більшість, щоб вижити. І дуже мало хто йде просто через те, що йому вона подобається. Я ж відношуся до останньої категорії. І от люди-трудяги поспішають по справах, а я застрибую на лавочку. Правда, поспішати нема куди. Я лягаю зручніше і дивлюся. Скоро розпочнеться моя робота.
-О, Кара, приємно тебе бачити!
Знайшов! Хоча я і не надіялась що такий маскарад приховає мене від пана Хейгеля
. -Хоч збоку це виглядає, ніби я відпочиваю, але по-справді я працюю. Самі ж призначили мене на таку відповідальну посаду!- усміхаюся я.
-Знаю.-Усміхається мій бос.-Будеш знов насолоджуватися дивом навколо тебе?
-Не люблю коли воно проходить повз. -Вони не зможуть пройти повз тебе, бо ти сама їх притягуєш. І ось тобі приклад - сильно дивно я виглядаю, говорячи з тобою.
Я хотіла додати, що він і сам добряче дивно виглядає, закладаючи свої довжелезні вуса за вуха(додайте до цього сиве, дуже коротке волосся. Якщо не можете уявити, то повірте це виглядає химерно), але пан Хейгель швидко розтанув у потоці людей.

Аліса дуже поспішала. Кожен не хоче запізнитися, але пізно прийти на нову роботу- це катастрофа! Тим більше, коли-це робота мрії. Так вона думала поки думки не звільнилися від планів, подій, мрій. Вона різко зупинилася. Люди за нею так само різко обігнули її і натовп продовжував рух, як річка, яка тече повз камінь. Ці тисячі людей так і не побачили, що жінка пильно дивиться на сірооку кішку. На дивну кішку. Хтось сказав би, що це типова дворова порода, але Аліса могла поклястися, ця кицька дивиться на неї розумними, людськими очима. І, Скажіть мені на милість, бачили ви багато котів саме з сірими очима?! Точно десять секунд назад тут також сидів дідок з довгими вусищами. І де таке диво зникло в буденному натовпі так швидко? І якщо б не кіт то вона б точно забула про таке диво до кінця дня.
Поступово думки перестали лізти в її голову. Навіть про непересічні події. Виникало відчуття, що її тіло тануло в повітрі, як цукор в гарячому чаїю Натовп зупинився, затримав дихання. Ось тут стояла жінка середнього віку, а тепер тільки вітер нишпориться в її сумочці. Можна було чути як в їх головах лунало:"передавали магнітні бурі, Може це така їх дія?", « Не було тут людини, це точно. Все я собі придумую. Завжди мені говорили, що в мене хороша фантазія»
-Мамо, мамо тут стояла тьотя. Де вона зникла? -Сину, люди не можуть зникати просто так. Пішла кудись собі.
В хлопчачій голові було безліч запитань. І лише сіроока дівчина знала справжню причину зникнення.
Категорія: AU | Додав: Cara_Zy | Теги: драбл, au, оріджинал
Переглядів: 875 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.8/8 Джен, Фентезі, Флафф, POV, AU
Всього коментарів: 1
secret 24.07.2017 в 23:17Спам
Плюси:

1.Описи інтригують, загалом, вони мають потенціал стати багатообіцяючими;
2. Цікаві образи.

Мінуси:

1. Незрозуміла мораль історії. Не ясно, чи вона взагалі є. Можливо, це лише нарис, але, втім, не схоже.
53
2
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close