Головна » Фанфіки » Оріджинали » Ангст

Гелерея Оріджинал
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 08.04.2017 в 20:42
Фанф прочитано: 327 раз
Категорія: Ангст
До фанфіка залишено: 0 відгуків

Схожі фанфіки:


[ Викачати з сервера (144.6 Kb) ] 08.04.2017, 20:42
Вона сиділа на лаві в галереї перед величезною, що закриває собою майже всю стіну, картиною. Повз проходили люди, іноді зупинялися, подовгу дивилися на полотно, а потім йшли, жваво обговорюючи його.

Але дівчина продовжувала сидіти. Вона безперервно дивилася на картину, вивчала кожен її сантиметр, насолоджувалася яскравими переходами кольорів. Здавалося, що весь всесвіт перебував тут, на творінні невідомого художника. У галереї було повним повно прекрасних творінь людини, але вона продовжувала сидіти тут. Їй подобалося дивитися на те, як падає вода з водоспаду, як небачені раніше птиці, розправивши крила, летіли до Небес. Вона посміхнулася і шумно вдихнувши повітря, тихо розсміялася.

Раптово, щось пішло не так: голоси навколо стихли, сотні людей, наче не було. Але вона продовжувала дивитися вперед. Раптом, поверхня картини заворушилася, наче море. Хвилі ставали все сильніше і сильніше, дівчина незадоволено зморщила носик. Їй зовсім не подобалося таке видовище, вона хотіла і далі дивитися на чудовий водоспад. І тут картина, ніби почувши її бажання, заспокоїлася.

На холодний кахель впала крапля, за нею ще одна, і ще. Вони капали, не перестаючи із золотої рами, перетворюючись в тоненьку цівку води. Але струмінь ставала все ширше і сильніше. Все більше і більше води переливалося через край і ось, нарешті, вона почула, як хвилі вдаряються об каміння і берег. Все ближче і ближче. Наближалася найсильніша хвиля. Вона закрила собою майже весь простір, дівчина злякано скрикнула і прикрила обличчя руками, але хвиля просто «вистрибнула» з рамки і під силою тяжіння впала на підлогу, розливаючись по всьому приміщенню. Дівчина витерла краплі з обличчя і підняла ноги, щоб не промочити черевики. Вона розсміялася голосно і безтурботно. Яке диво! Тепер водоспад не був у картині. Тепер водоспад - це сама картина. Вода швидко падає вниз, на холодний кахель і заливає собою всю галерею. Ну і нехай, зате зараз так красиво і незвично!

Вона відчула солодкий запах квітів, шум води і, диво, крик птахів. Вона бачила, як вони наближалися, все ближче і ближче і ось вони вже увірвалися в її світ. П'ять чудових створінь, одна за одною. Вони злетіли вгору, намагаючись вибратися назад, до сонця, але їх політ ні наляканим. Вони летіли рівно, розміряли, немов були тут не один раз. Дівчина простягнула руку і один красивий самець почав парити над її рукою. Вона відчувала його подих, як краплі з пір'я скочуються на її розкриту долоню.

Почувся скрегіт замка, ручка повернулась, і світло від лампочки впав на стіну, змусивши все зникнути.

- Що тут відбувається? Чому ти не спиш? - Холодний чоловічий голос змусив її здригнутися. - Гей, божевільна красуня, я до тебе звертаюся!

Чоловік ступив у кімнату, дівчина стиснулася від страху.

- Лягай у ліжко. Або якщо ти хочеш ще трохи посидіти, то тобі доведеться трохи пограти зі мною, - наглядач схопив пацієнтку за підборіддя, провів липкими пальцями по шиї, вниз до грудей. Дівчина неголосно скрикнула і поспішила забратися під ковдру. - Так-то краще, але знай, колись тобі доведеться повеселитися зі мною. - Чоловік нахилився і провів вологий слід язиком по шиї до самого вуха дівчини. - У тебе ж Пандорум. Ти застрягла тут навічно. - Чоловік підійшов до дверей і, окинувши пацієнтку пильним поглядом кинув услід. - Добрих снів.

Вона залишилася одна з темрявою і своїми страхами. Але раптом на дверях з'явився бірюзовий світло. Маленька точка збільшувалася і збільшувалася, поки від неї не відокремилась красива, райський птах. Кілька разів, змахнувши крилами, вона м'яко приземлилася на спинку ліжка. Дівчина простягнула руку і провела долонею по пір'ю бірюзового красеня.

Тепер вона не одна. Дівчина полегшено видихнула і закрила очі. У темряві звучала улюблена пісня.

Вона не одна.
Категорія: Ангст | Додав: natashaartemenko | Теги: міфічні істоти, оріджинал
Переглядів: 327 | Завантажень: 9 | Рейтинг: 4.0/2 Міфічні істоти, Ангст
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close