Головна » Фанфіки » Книги » Пропущена сцена

Пригоди Кері та її друзів
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 09.12.2018 в 20:30
Фанф прочитано: 349 раз
Категорія: Пропущена сцена
До фанфіка залишено: 1 відгук

Схожі фанфіки:

[ Викачати з сервера (161.5 Kb) · Скачати дистанційно () ] 09.12.2018, 20:30
1 ГЛАВА. Радість у твоїх очах

       
Вечір у місті Йокогама. Сніг уже закінчився, і хмари розійшлись. На вулиці світить великий місяць, і його світло попадає у кімнату двох близнюків, які мирно сплять у своїх колисках. Вони були схожі одне на одного, і їх розрізняла тільки мама. Хлопчик і дівчинка. Дівчинку звали Кері, а хлопчика - Кеннет. В кімнаті було темно. В вітальні розмовляли їх батьки. Лілія Волкер була відомою співачкою на весь світ, й була доброю і приємною жінкою і дуже любила дітей. У неї були синьо-сірі очі, які блискотіли любов'ю. Волосся світлим і коротким. Закінчення волосся було пурпурово-рожевим. Жінка була не давно у Токіо, де вона випустила новий альбом. Лілія три години тому приїхала додому. Фіолетове плаття, чорна жилетка. Чоловіка звали Олександр Волкер. У нього були сині очі та коричневе волосся. Чорний легкий светр, сині джинси. Він ласкаво усміхається своїй дружині і говорить, що у нього прекрасні діти:
Категорія: Пропущена сцена | Додав: KeryVolker | Теги: орігінал
Переглядів: 349 | Завантажень: 7 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 Пропущена сцена, Повсякденність, Драма, Дружба, Джен, Гумор, Пропущена сцена, Флафф, Навчальні заклади, Пародія, Перший раз, Соулмейти, Кохання/Ненависть, Hurt/comfort, Songfic, Екшн (Action), Ангст, Романтика
Всього коментарів: 1
Mariya 09.12.2018 в 20:55
Доброї пори    Рада вітати з творчим дебютом на сайті! Хочу звернути Вашу увагу на те,
що роботу краще публікувати на сайті у вигляді тексту, а не
обмежуватись завантаженням файлу. Робота матиме естетичний вигляд і
читач матиме можливість одразу прочитати Ваш фанф, не вдаючись до
додаткових маніпуляцій.   Також рекомендую доповнити "шапку" роботи, зразки можете бачити у вже розміщених фанфах, а також за посиланням  Оформлення шапки.
1
2
avatar

Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close