Головна » Фанфіки » Книги » Фентезі

Проект TJQ17
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 08.06.2018 в 21:04
Фанф прочитано: 318 раз
Категорія: Фентезі
До фанфіка залишено: 0 відгуків

Схожі фанфіки:


[ Викачати з сервера (205.7 Kb) ] 08.06.2018, 21:04
Загрузка... поринаю в сон... код... код доступу... пароль...
Ще зовсім недавно я зарегіструвалася у новій VRMMORPG грі, із повною загрузкою. Завдяки нейрошлему, що підключається до нашого мозку, ця віртуальна гра стимулює ограни чуття, а вони у свою чергу імітують це у реальності. Кожен дотик, запах, смак, звук чи ще щось інше ми можемо відчути. Гра TJQ17 усе це поєднує у собі і чітко відтворює. Нейрошлем дає певні сигнали кожен з яких відповідає за ту чи іншу команду.
Однак, мені б і на думку не спало, що саме ця гра кардинально змінить моє життя. Чи шкодую я за такий вчинок?.. хм, мабуть, ні. Пригадую, як вперше потрапила сюди. До столиці Лагн, імперії Тихий вітер, слід було пройти чималий шлях. Мене ж викинуло на окраєну міста Пеера, поблизу річки Етон. Тут часто траплялися різні сутички гравців. Одразу ж у налаштуваннях з'являється десять пунктів у розділі гри. Вихід заблокований. Як виявляється, його можна відкрити тільки після проходження сто рівнів гри. Проте, є ще й інші варіанти: побороти сімдесят тисяч монстрів рангу C* за три дні, перемогти двадцять гравців рангу S, виконувати завдання із ''темних листів''**...
Також аби одержувати шинзеди*** необхідно проходити завдання. Вони оновлюються щогодини. Деякі гравці створюють власні гільдії, або ж приєднуються до інших гільдій.
Минав час, а гравці день за днем кудись ''зникали''. Одні кажуть, що це нічна варта імперії вбиває ''довгоязиких'', а другі мовля — ''темні листи''. Та щоб там не трапилось, ці твердження не виправдовують масові смерті. Після заходу сонця, на центральній башні у столиці висить таблиця. Кожного вечора списки зникнення стають все більшими і більшими. Імператор так і не збирається пояснювати причини цього масштабного ''випаровування'' мирних учасників гри. Гадаю, він таке й ненаважиться зробити, адже нічна варта має набагато сильніший вплив аніж сам імператор.
У мій перший день, я намагалася знайти прихисток, де можна було б переночувати. Цей день завершився ночівлею у лісі. Скажу одразу — відчуття так собі. До того ж, спати на холодній і сирій землі... ммм... не рекомендую. Із появою зірок у небі на мене в лісі натрапив який лицар. Це було щось так з чимось. Для початку, цей придурок прийняв мене за хлопця. Потім обізвав мене грубіянкою, після чого знайшов собі місце для сну за кілька метрів від мене. Ні, ну нормально, а? На наступний день, його вже там не було. Ось і чудово. Та із притулков явно вартує прийняти якесь рішення. Наприклад, непогану інформацію можна дізнатися у таверні. Там завжди є багато людей. Та раптом, я помітила, що не відчуваю ніг, ніби втратила вагомість... Що це? Це кінець?

*ранг С - усього у грі є п'ять рангів: А (новичок), В (мандрівник), С (середній рівень), D (майстер) і S (найсильніший).
** ''темні листи'' - листи із равданнями різник типів складності. Зазвичай завдання можуть не співпадати із рангом. Тоді проходження завдання стає номожливом, після чого гра для учасника анулюється.
*** шинзеди - грошова валюта. Один шинзед дорівнює ста тридцяти семи гривням.
Категорія: Фентезі | Додав: Yuki17017
Переглядів: 318 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0 Фентезі
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close