Головна » Фанфіки » Книги » Екшн (Action)

Якби Тигрокіготь отримав пророцтво про Вогонь який врятує клан
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 21.07.2018 в 10:26
Фанф прочитано: 609 раз
Категорія: Екшн (Action)
До фанфіка залишено: 0 відгуків

Схожі фанфіки:


21.07.2018, 10:26
Суворий вітер піднімав завірюхи снігу в повітря. Дерева прогиналися під його силою. Здавалося б, тут неможливо вижити, але все ж таки один кіт тут був. В його роті було 2 худеньких мишки, які він схопив мертвою хваткою, і не відпускав навіть коли вчетверте його ноги підкосилися. "Потрібно принести здобич кланові", - лише ця думка давала йому сили йти вперед.
***

Нарешті змучений кіт прийшов до свого пункту призначення. Його зустрів білий вояк, який привітав його лише кивком голови. Кіт пішов далі. Він прийшов у якийсь табір, з усіх сторон замурованиц стінами. Тут було тепліше ніж в лісі, адже снігу було менше. Він відніс своїх двох мишей до купки із чотирьох таких же худеньких мишей, і поклав туди. Трохи далі його перестріла сіро-синя кицька, яка з опущеною головою прямувала до нього
- Привіт, Тигрокігте - мовила вона до нього - бачу, ти приніс здобич. Це дуже добре, вважаючи наскільки суворий теперішній гололист. Ти напевно, довго їх шукав на такому холоді. Як твоє самопочуття.
- Нормально, Синьозірко - мовив Тигрокіготь до неї - але порада Плямолистки не була б лишньої.
- Тоді зайдеш до неї, але зараз, я прийшла повідомити тобі погані новини. Всі троє кошенята Крапохвістки померли.
- Що? Але ж це більш ніж половина наших кошенят! Як же тепер ми без новаків - сердито запитав Тигрокіготь - за що Зореклан так з нами?
- Якщо Зореклан так велів, то, так тому й бути. Наш клан має витримати це випробування - і не дочекавшись відповіді, пішла
*Декілька довгих митей потому*

Тигрокіготь мостився в своєму кублі. Воно було на диво сухе, тому, не довго думаючи, він ліг спати. "Зореклане, за що це нам, дай відповідь!", - подумав Тигрокіготь, і заснув.

Коли він проснувся, він був у лісі. Все повітря було сріблисто-імлисте. Здавалося, він тут один, але різко темні тіні почали шугати туди-сюди.
- Лише вогонь врятує клан - різко сказав голос із нізвідки.
Тигрокіготь прокинувся, але не в лісі, а в своєму кублі
*Через 9 місяців*
... зрозумів? Цей котик буде новим в клані, і тому я попрошу тебе розповісти йому все про клан - закінчила свою тираду Синьозірка

- Але чому ми взагалі беремо кицюню? - розлючено спитав Тигрокіготь.
- Нам потрібні вояки - це Синьозірка сказала таким тоном, що було зрозуміло, що розмову завершено.
Люті Тигрокіготя не було краю. Він би пошматував цю кицюню, до того як вона опинилася б в клані. Але він постійно згадував слова Синьозірки: "З вогняною шубкою". "З вогняною". Він одразу ж згадав старе пророцтво Зореклану. "Потрібно зачекати", - подумав він
*Через декілька повень*

- Вогнесерд! Сіросмуг! Вогнесерд! Сіросмуг!
"Ця кицюня все знає! Круколап не мертвий! Ну нічого, одразу після Синьозірки я займуся тобою... Ти дізнаєшся, що означає бути суперником Тигрокігтя..."
                     
*Ще через декілька повней*

- Клан любить цю кицюню, адже вони вважають що він врятував Громовий Клан від тебе. Дурниці! Лише я можу врятувати клан! Лише я можу зробити його могу знову могутнім. Поведінка Синьозірки щодо інших Кланів абсурдна, вони повинні боятися нас! Але скоро все зміниться, так, мій сліпий друже?
- Звісно Тигрокігтю, мої піддані готові скоро напасти на це зюорище недоумків - доказав Хвостолом.
*Через декілька днів*

- Тигрокігтю, пусти мене до клану, я маю битися разом з ними!
- Вибач Синьозірко, але твій час вийшов. Передавай привіт Зоряним предкам.
Як тільки Тигрокіготь замахнувся своєю лапою на Синьозірку, до кубла вірвався Вогнесерд, і перекинув Тигрокігтя на спину. Тигрокіготь різко встав і сказав.
- Кицюню, ти! Ти зруйнував мої плани! Я хотів прикінчити Синьозірку першою, але видно, потрібно трохи змінити плани.
- Так, твої плани зміняться! І це будуть найгірші зміни в твоєму житті! - і недовго думаючи, Вогнесерд кинувся на Тигрокігтя.
Двоє вояків билися, борюкалися, шикали і сичали один на одного. Синьозірка хотіла втрутитися, але Вогнесерд їй кинув.
- Допоможи клану, я справлюсь.
Обоє були тяжко поранені, але від цього вогні в їхніх очах падали ще більше. І тут, двоє котів одночасно побігли один на одного, пригнули, і завдали удари кігтями. Вогнесерд важко впав. Тигрокіготь можливо, і не влучив в важливиі орган, але його кігті завдали надзвичайно глибокого удару. Із нього текла кров . Його покидали останні сили, але він змусив себе подивитися на свого противника. Він перевернув голову, і побачив нерухоме тіло Тигрокігтя. Уважніше придивившись, він побачив це. Він завдав йому удар в шию, який став смертельним, і важко дихаючи, він закрив очі.
***

Тигрокіготь отямився у лісі. Все навкруги вкривала срібно-срвблиста імла. Тигрокіготь подивився на небо. Там була Срібносмуга. Придивившись, він побачив щось. Там палала нова зірка.

І тут, ці зірки почали падати до нього. Повільно, зірки почали перетворюватися на котів. Тигрокіготь спокійно сидів.
- Вітаю, Тигрокігте. Ти тут, і це на краще. Пророцтво, яке ми тобі дали, була не гарна новина для тебе, як ти думав, а попередження. Ти його не послухав, і ось пророцтво справдилося. Вогонь врятував клан
Категорія: Екшн (Action) | Додав: HelloDepy | Теги: Коти-Вояки, битва, коти
Переглядів: 609 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 Дружба, Екшн (Action)
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close