Головна » Фанфіки » Книги » AU

Дві дивні події
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 01.01.2018 в 23:39
Фанф прочитано: 1050 раз
Категорія: AU
До фанфіка залишено: 1 відгук01.01.2018, 23:39
Вузенька вуличка , охайні будиночки ,лише один вуличний ліхтар , який мерехтить жовтавим світлом , кидаючи химерні тіні лавок та сміттєвих бачків . Зараз , за кілька хвилин по півночі стануться дві дивні події . Перша з них , поява чоловіка . Він з'явився ніби нізвідки , і був дуже неординарний . Його зовнішність , одяг та ,навіть, погляд його очей був незвичним для того сірого та змученого світу.
Вдягнений цей чоловік був в яскраву смарагдову мантію , що ,ніби, струменіла примарним світлом в сяйві місяця та зірок ; ліхтар чоловік якось спромігся потушити , чи то запальничкою , чи то чимось більш неординарним , що нагадувало її. Коли він прямував до однієї-єдиної лавки , то за його спиною , почувся звук , що віддалено нагадував тріскання повітряної кульки, він круто розвернувся трохи збивши окуляри півмісяці зі свого гачкуватого носа, і побачив , що там стоїть юна дівчина.

-О, міс Гордон , радий вас бачити. - сказав чоловік.
- Добрий вечір, професоре.- відповіла дівчина, чиє прізвище було Гордон, і попрямувала з професором до лавки. Саме ця дівчина була другою незвичайною подією.
Зовнішність цих двох дивних осіб контрастувала між собою.Чоловік з довгим каштановим волоссям, що вже почало сивіти, в яскравому одязі та блакитними очима, що випромінювали магічне сяйво і дівчина, вдягнена в чорні штани, в чорну блузку і мантію з коротким рукавом, теж чорного кольору, а ще вона мала коротке чорне волосся та холодні сірі очі.
- Які в тебе новини, Ліса?- запитав чоловік без довгої промови.
- Міністерством править Лорд, хоч і не офіційно. А ту річ, що ви передали мені нещодавно, я заховала в залі пророцтв. Лише в відділ таємниць ще не проникло забагато його людей. - останню фразу вона вимовила з явним презирством і ,трохи помовчавши, вона продовжила, - Професоре Дамблдор, вам відомо де мій брат? Я не чула про нього вже півроку і якби я була певна, що його вбито, я б не питала.
- Мені шкода.
Два слова, а як вони вибивають із колії. Всередині Ліси кипіло безліч почуттів : злість і на брата, що зробив не той вибір, і на себе, що так поводилася з ним, що навіть не попрощалася; жага вбити того, хто забрав її рідну людину; невимовний жаль і признання того, що вона тепер в цьому світі одна...
Але жодна емоція, не відбилася на її обличчі, хоча здавалося, що вона ось-ось почне кричати голосніше банші.
Натомість вона запитала тим же рівним, спокійним голосом:
- Як саме це сталося?
Відповідь вона почула не відразу
- Його було вбито після нападу смертежерів на Орден, одним із його членів. Вони хотіли...
- Тобто його вбив один із ваших?- Перебила вона його тим же безбарвним голосом.
- Ліса...
- Що ж впевнена, це було необхідно.- Знову не дала договорити вона.
Її тон був таким як завжди. Це дивувало найбільше і було корисно для її професії невимовника, як їх називають; корисно не виявляти себе справжнього, щоб не знайшли слабкості й не надавили.
- Все добре? - Запитав Дамблдор.
- Так. - Відповіла вона, спокійно встала і відразу роз'явилася.
Дамблдор , трохи посидівши, теж підвівся і поторив дії своєї опівничної супутниці ...
Категорія: AU | Додав: helena | Теги: Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер»
Переглядів: 1050 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 Повсякденність, Фентезі, Пропущена сцена, AU
Всього коментарів: 1
Катя Пивоварова 02.01.2018 в 15:54Спам
Чудовий твір happy
1
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close