Головна » Фанфіки » Фільми/серіали » Ангст

Вони будуть разом
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 11.04.2017 в 21:11
Фанф прочитано: 404 рази
Категорія: Ангст
До фанфіка залишено: 2 відгуки

Схожі фанфіки:


11.04.2017, 21:11
- Тобі не варто знати, що зі мною буває після текіли! - Вона спирається ліктями на свої коліна, а губи розтягуються в подобі задоволеної посмішки.

- Думаю, ще як варто, - він посміхається у відповідь і підсувається ближче.

- Ні-ні!

- Так ...

Блейн починає нести всяку нісенітницю. Щось про Лондон і чарку чаю ... потім, Пейтон проводить рукою по його білому волоссю і щось говорить в їхню адресу. Блейн з гідністю відповідає і голосно регоче, явно задоволений своїм жартом. Та й, як не дивно, дівчина теж регоче як божевільна. Мить вони пильно дивляться один на одного: чоловік дивився на родимку, що розташувалася над губами дівчини, а вона - на його підборіддя. Їх очі зустрілися, а через секунду і губи в пристрасному поцілунку.

До глибокої ночі вони не могли та й не хотіли заснути і ось Пейтон нарешті міцно заснула на плечі чоловіка. Сам же він не спав: однією рукою обійняв сплячу, а інший гладив її по волоссю.

В ту мить Блейн хотів, щоб час навіки зупинився. Зупинився і більше ніколи не відновлював свою течію. Світло, що виходило від ліхтарів слабо освітлювало кабінет. Але і цього де Бірсу вистачило, щоб насолодитися видом сплячої красуні.

Ця думка змусила його посміхнутися. Щось маленьке оселилося в його серці і зігрівало зсередини.

Але він знав, що ніщо не вічне.

Тому він милувався нею поки міг.

Своєю сплячою красунею.

Він уже думав, що вони більше не побачаться. Але все сталося інакше. Вони побачилися знову, але вже не в затишному кабінеті з канапкою та віскі, а в поліцейській дільниці. Він був в наручника, а Пейтон, не дивлячись на звинуваченого з кам'яним обличчям переконувала Бобине відпустити де Бірса. В той момент Блейн стало тепло на душі. Хоча є у такої людини як він душа?

Але буквально через декілька днів все змінилося. Пейтон зустріла його абсолютно не радісно. Кожне її слово було як потужний удар. Вона дізналася про нього все! Чортова Лів! Потрібно було вбити її ще тоді, на озері ... Блейн починає все заперечувати, говорити, що ці звинувачення наклеп і тільки, але якось слабо.

І ось Пейтон підходить до останнього, найсильнішого, смертельного удару.

- Знай, друже, - холодно говорить вона, - я вважаю тебе тільки великою помилкою і тільки.

Очі Блейна розширилися, він уже відкрив рот намір щось сказати, але не зміг. Вся його фігура виражала відчай і біль, очі хоч і залишалися байдужими підозріло блищали.

Замість пекучої відповіді чоловік розвернувся і пішов. Всю дорогу він їхав мовчки і не звертав уваги на балаканину. Він навіть не пам'ятав, хто їхав з ним. Але опинившись вдома Блейн відчув себе самотнім як ніколи в житті. Йому хотілося, щоб його жаліли і втішали як маленьку дитину. Але ні…

Пейтон ... Ця хоробра жінка полонила його серце назавжди. Вона не побоялася висловити йому все в обличчя, хоча він сам наганяв страху на половину міста. Вона молодець, не побоялася йти проти Боса. Потрібно буде доглянути за нею. Спробувати завоювати її довіру знову. А може навіть і серце?

Так ким же він був насправді? Зомбі, чудовиськом, що заразив добру половину міста, вбиває невинних людей і заради чого? Заради грошей.

Але заради неї можна все кинути.

Він зробить все, щоб бути з нею.

І плювати, хто стане у нього на шляху.

- Пейтон ... - Він слабо посміхнувся.

Так, вони будуть разом, потрібно тільки трохи почекати.
Категорія: Ангст | Додав: natashaartemenko | Теги: iZombie
Переглядів: 404 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2 Кохання/ненависть, Флафф, Ангст, Драма
Всього коментарів: 2
Natashaartemenko, дякую за такий цікавий фанфік (мені справді сподобався - хоть події розвиваються досить швидко). Сонце, продовжуйте писати! Я чекатиму ще цікавих фанфіків (драблів - на них завжди є час).
46
1
Алекса 13.04.2017 в 07:16
Велике дякую за такий позитивний коментар)
41
0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close