Головна » Фанфіки » Аніме і манга » Історичні епохи

Звук сталі (19 розділ)
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 05.08.2018 в 16:27
Фанф прочитано: 564 рази
Категорія: Історичні епохи
До фанфіка залишено: 0 відгуків05.08.2018, 16:27
—Для мене було честю отримати запрошення на це велике свято, Ваше Величносте,—ще разне склонивши голову, говорила Лорен.
—Радий це чути,—стримано посміхнувся король, та прихильний погляд не зміг приховати під суровою маскою.
—Ми завжди раді бачити тебе в наших краях,—лагідно посміхнулася королева і, лукаво прищурившись, додала:—Та ти не дуже поспішаєш до нас заглянути.
—Як би це не було сумно, але мій шлях не пролягав тут, та я сподіваюся, бувати тут частіше найближчим часом,—дивлячись в очі правителям, та все ж склонивши голову говорячи:—якщо на це буде ваша ласка.
—Он як...—протягнув хлопець.
—Тим не менш ми сподіваємося почути про твої подорожі. Та зараз вам краще відпочити. Вас проведуть,—повертаючи собі звичний суровий вираз обличча говорила королева. Гості ще раз поклонилися і покинули залу. За дверима їх уже чекали кілька служниць, попереду стояла брюнетка, на вигляд найстарша з них, що ввічливо схилила голову і випрямившись сказала:
—Я відповідаю за ваше розселення і приставлення людей, що допомагатимуть вам під час вашого перебування тут. Мене звити Астарта. У вас є побажання що до кімнат?
—Давно не бачилися,—підійшла Лоренсія, що до цього стояла позаду.
—Рада знову вас бачити тут,—привітно посміхнулася жінка.—Ви надовго?
—Ще не впевнина. А щодо кімнат, я б хотіла аби ми жили в сусідніх і якщо можна по двоє.
—Так, звичайно. Східне крило підійде?
—Цілком!
—І, якщо це ви, тоді я підішлю інших людей, більш знайомих для вас, бо ці дівчата влаштувалися недавно і тому вас не знають. Я покажу кімнати.
Їм виділили 3 кімнати, що розташовані на одній стороні. Лоренсія і Фарангіс оселилися в середній кімнаті, а хлопці, відповідно, з боків. Через декілька хвилин до дівчат постукали.
—Заходьте,—обізвалася Фарангіс. В кімнату зайшла риженька дівчина із спокійним поглядом блакитних очей, кирпатим носом, на якому,  як і на пухких щоках, розсипалися веснянки, повні губа і на підборідді ямочка. Дівчина була седнього зросту і доволі худа. Тільки зайшовши, легко схилила голову і сказала:
—Мене звати Агата, я...—вона випрямилася та не договоривши раптом заплакала і кинулася Лорі на шию. Крізь всхлипи чулося:—Я-я так ра-ада! Я-я-я... не повернетися.
—Я теж за тобою скучила,—шокована дівчина нарешті отямилася і погладила плаксу по голові, відійшовши на крок, сказала посміхнувшись:—Ну чого плакати, ще й перед гостями. Іди приведи себе в порядок.
Дівчина густо почервоніла і кивнувши хутко вийшла.
—Хто це?—запитала Фарангіс.
—Вона була моєю служницею, коли я жила тут, і крім того вона тоді тільки влаштувалася, а її відразу приставили до мене. Вона так хвилювалася, що постійно щось впускала з рук і плакала через це. Весела і жвава. Ми здружилися.
—Ледь не забула!—в кімнату влетіла захекана Агата, тримаючи в рукахруках якийсь зігнутий папірець, дівчата аж підскочили.—Це вам!—вона простягнула папірець колишній господині і хотіла вже іти, та вона їі зупинила.
—Зажди,—прочитавши записку, Лорен дістала з сумки два папірця, щось на них написала і передала служниці зі словами:—Передай це моїм супутникам,—після того як вона вийшла, пояснила:—Ввечері ми зустрінемося з королем. Ну а зараз є два варіанти: дочикатися, коли подадуть обід тут, чи піти до міста. Що обереш?
—Дуже хочеться прогулятися містом, відвідати крамниці,—дівчина потягнулася,—але я така голодна, що немаю сил зробити і кроку, а ти?
—Аналогічно!—з розгону лягаючи на ліжко відповіла та:—Але мені потрібно поповнити запаси... Давай поїмо і тоді підемо разом?
—Гаразд, треба решті повідомити...
—Пф, вони, напевно, думають так само і зараз прийдуть нам це сказати,—як тільки вона це сказала, хтось постукав у двері.
—Заходьте!—крикнули дівчата в один голос. В кімнату зайшла інша частина команди.
—Ви напевно прийшли нам сказати, що було б добре поїсти тут і тоді піти до міста?—ледве стримуючи сміх, говорила Фарангіс і поглядала на Лорен, що зарившись лицем в подушку, скоса спостерігала за реакцією хлопців. Їхні обличчя витягнулися, а дівчата, споглядаючи цю картину, залилися сміхом. Знову хтось постукав у двері і почувши згоду зайшов. Це була Агата. Вона запитала куди подати їжу.

***

Пообідавши друзі пішли гуляти. Було весело. Звідусіль лунала музика, де не глянь якісь інші товари. Кожен знайшов щось для себе: Фарангіс розмовляла з продавцями трав, Арслан, Нарсас та Ерам в сусідній крамниці розглядали найновіші карти і обговорявали територіальні зміни в світі, Лорен і Даріун затрималися в крамниці зі зброєю, виявилося, що дівчині потрібні метальні ножі, вони так захопилися, що втратили інших з поля зору, та, на щастя, швидко знайшли їх біля найближчої крамниці з прекрасами, правда знайшли їх завдяки Фарангіс, що голосно сперечалася із продавцем.
—Ну і подавіться своєю заколкою!—роздратовано гримнула вона і підійшла до хлопців, що стояли біля прилавка з солодощами. Лора залишилася роздивлятися прикраси, а Даріун встав біля неї. Вона вяла в руки кулон-троянду.
—Пані, у вас хороший смак! Це робота мого знайомого майстра. Для такої красуні я зроблю знижку
—Дійсно красиво. Та я не...—договорити їй не дала чоловіча рука, що лягла на плече.
—Я візьму,—сказав Даріун і заплативши акуратно надягнув його їй на шию, а на німе запитання в очах відповів:—Це подяка.
—І за що ти мені дякуєш?—прищурилася дівчина,—Я ж ще не виконала свою обіцянку.
—За те, що ти подарувала принцу надію,—Даріун подивився в сторону друзів, що гучно сміялися.
—Це не моя заслуга. Якби з ним не було вас,—вона потягналася рукою, аби зняти прикрасу, та він перехопив її.
—Тоді прийми це як запоруку подальшої співпраці.
—Якщо так, тоді я маю дати щось натомість, аби закріпити домовленість.
—Не потрібно,—посміхнувся воїн,—буде достатньо, якщо ти залишишся з нами.
Вона посміхнулася перебираючи в руках троянду, поспішила вперед і крикнула:
—НАМ УЖЕ ЧАС ПОВЕРТАТИСЯ!

Агата: https://www.pinterest.dk/pin/578712620842948187/

Примітка:
Агата — хороша

Матіас:               https://www.pinterest.dk/pin/578712620842873030/
Категорія: Історичні епохи | Додав: ValentynaK | Теги: романтика, драма, історичне
Переглядів: 564 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 Історичні епохи, Драма, Романтика
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close