Головна » Фанфіки » Аніме і манга » Історичні епохи

Звук сталі (10 розділ)
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 01.05.2018 в 21:04
Фанф прочитано: 417 раз
Категорія: Історичні епохи
До фанфіка залишено: 1 відгук01.05.2018, 21:04
Ранок. Яскраві промені впали на золоте волосся і білосніжне обличчя Арслана. Він уже не спав. Дивився у вікно і нічого не бачив. Важкі думки скувала його серце. Відтоді як вирушив у подорож із Даріуном, його не покидало почуття провини. Він, Принц Імперії, — лише слабке хлопчисько, якого постійно потрібно захищати. 
   Він не такий наївний як про нього думають інші, він чудово знає, що зараз відбувається в країні і хто довів імперію до такого. Він знає: чого чекають від нього, та зараз він такий слабкий, що сам не може зробити і кроку. Ще на полі бою бездумно ринув уперед, щоб щось довести батькові, людині, яка уже стільки років навіть не дивиться йому у вічі. Старанно вчився, або отримати визнання матері. З раннього дитинства любив читати, хоча робив це потай: вночі або тікав від слуг під час прогулянки і ховався в бібліотеці. Часто ходив у місто, щоб послухати розповіді торговців про інші країни.
   Роздуми перервав слуга, що постукав у двері. Він приніс воду для вмивання і повідомив, що сніданок уже готовий і що він проведе принца до їдальні.
   По дорозі вони зустріли Ерама і Нарсаса, а перед входом — Фарангіс і служницю що її супроводжувала. За столом сиділи Даріун та Іштар, що сиділа в голові стола поруч з місцем господаря будинку. Побачивши прибулих жінка сказала посміхаючись:
   —Прошу сідайте! Мій чоловік підійде трохи пізніше, після того як владнає деякі справи.
   Щодо їдальні: невелика затишна кімната зі столом на 10 осіб по центру. Її використовують, коли мало гостей. 
   Як тільки гості сіли двері відчинилися і в кімнату зайшов Ерагон, радісно посміхаючись.
   —Я би хотів вам декого представити!—як тільки він це сказав, в кімнату зайшла дівчина 23 років із срібним волоссям і дивовижним кольором очей. Даріун відразу впізнав її і тепер міг краще роздивитися особу, що хотіла його  вбити. Витончені риси обличчя, теплий, дружелюбний погляд. Коли дівчина побачила знайоме обличчя то легенько посміхнулася і отримала у відповідь легкий кивок головою,—Це і є той гість, про якого ви розпитували.
  Це здивувало усіх крім Даріуна, що вже познайомився з нею, та Іштар, дружини Ерагона. Вони не очікували, що людиною, про яку господар будинку говорив такі речі, виявиться молода дівчина. Першим очухався Нарсас і запитав:
   —Я думав: ваша гостя хотіла залишитись невідомою.
   —Так і було до сьогоднішнього ранку, але...
   —Я подумала: нечемно було б з мого боку так і не постати перед Принцем Імперії Парса,—сказавши це дівчина вклонилася.—Мене звати Лоренсія, проте буду рада, якщо ми перейдемо на «ти». 
  Подібні слова змусили 6 пар очей нерозуміюче подивитися на неї, а у Ерагона навіть почала сіпатися повіка. Сам принцже кілька раз швидко кліпнув, а потім радісно посміхнувся і сказав:
   —З радістю! Ти ж не проти, якщо я називатиму тебе Лорен?
   —Ні!—також посміхающись відповіла вона. Ерагон лише приречено зітхнув і похитав головою, усім залишалося лише прийняте це як факт.
   —Ну що ж тоді, це Нарсас і його слуга та друг Ерам, це Фарангіс, вона була служительницею храму, але приєдналася до нас, а це Даріун, ми з ним починали цю подорож.
   —Рада знайомству! Я багато чула про геніального стратега і про «Воїна із воїнів».
   —Он як...—протягнув Нарсас, сідаючи за стіл і дякуючи служниці, що розливала напої.—І що ж ви про мене чули?
   —Багато чого, наприклад: те, що ви любите малювати і що ваші картини доволі... незвичні.
   Ерам здивовано глянув на дівчину, схоже він вперше почув щось подібне про «шедеври» свого господаря, а от Нарсас сприйняв дану характеристику як компліменти і гордовито припідняв підборіддя. Решта лише посміхнулися. За сніданком усі сміялися і жартували. Виявилося, що Лорен постійно подорожує, тому знає багато захоплюючих  історій.
  Та коли усі завершили снідати, пролунав суворий голос Ерагона:
   —Тепер, коли ми поснідали, можна перейти до справ. Лорен отримала інформацію з столиці, та думаю краще поговорити в кабінеті.
Категорія: Історичні епохи | Додав: ValentynaK | Теги: романтика, драма, історичне
Переглядів: 417 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 Історичні епохи, Драма, Романтика
Всього коментарів: 1
ValentynaK 01.05.2018 в 21:07Спам
Пробачте, що так мало. dry dry
110
0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close