Головна » Фанфіки » Аніме і манга » Джен

Липнева мрія
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 23.09.2016 в 18:47
Фанф прочитано: 300 раз
Категорія: Джен
До фанфіка залишено: 0 відгуків

Схожі фанфіки:


23.09.2016, 18:47

Була середина гарячого того липня, коли сонце пече нещадно і з будинків вилазять на двір лише сміливці. Тільки прохолодні ночі рятували від літнього пекла людей, що не могли довго сидіти на одному місці. От і Рін вийшла з хатинки Каеде, щоб прогулятися й насолодитися свіжим повітрям. Вона минула селище та попрямувала до річки.
Мугикаючи собі під ніс веселу пісеньку, дівчина вдивлялася у зоряне небо і думала, коли нарешті прилетить Сешшомару-сама. Пройшло вже 8 років з тих пір, як він полишив її з людьми, Рін з маленької нерозумної дитини перетворилася у майже дорослу жінку. Чорне волосся, як завжди, було розпущене і м’яко спадало їй на спину, тільки одне пасмо було зав’язане збоку у невеличкий хвостик, за яким дівчину безпомилково впізнавали знайомі. Тендітна фігурка була вбрана у чудове кімоно, майстерно розшите червоними та золотими квітами, а з-під нього визирали босі ноги, які підстрибом ступали по польовій стежинці. Нарешті вона опинилася біля жаданої річки і з насолодою, зачерпнувши долонями воду, плеснула нею собі в лице. Настрій одразу ж поліпшився, й Рін підвела голову вверх. Ось уже півроку дівчина виглядала в небі знайому постать, очікувала, що в блакиті з’явиться пухнасте боа, але замість нього пропливали лише білі хмарки.
Їй дуже хотілося знову побачити Сешшомару-сама. Ну чому він полишив її у селищі? Чому не дозволив подорожувати з ним? Ці питання не давали Рін спокою останніми днями. З людьми їй ставало все сумніше і сумніше. Звичайно, дівчина любила Каеде, що навчила її вправлятися з травами, поважала Кагоме і Інуяшу, грала з дітьми Міроку і Санго. Але інші… Місцеві хлопці не давали їй проходу. Вона вже декілька разів отримувала пропозиції про одруження і безліч зізнань у коханні. Дівчата із селища дуже заздрили й робили їй всякі капості. Те, що їм здавалось великим щастям, втомлювало Рін більше, ніж важка праця. От якби знову подорожувати разом із Сешшомару-сама…
Дівчина закрила очі й яскраво собі уявила ті дні, коли була поряд з ним, коли на неї час від часу бурчав Джакен, коли рвала траву для Ауна й відчайдушно намагалася зловити у швидкій річці рибу.
Все це було таким близьким… Здавалося, розплющиш очі — і опинишся поряд з ними, перенесешся на кілька років назад. Та ця мрія залишиться нездійсненною, Рін чудово це розуміла. Але, якщо тільки уявити, їй же цього ніхто не забороняє…
«— Гей, Рін, що ти там робиш?
— Збираю квіти, Джакен-сама! — відізвався радісний дитячий голос.
— Навіщо вони тобі? Все одно засохнуть, — почулося невдоволене у відповідь.
— Тоді я віддам їх Ауну! Він любить ромашки.
— Все це лише затримує нас… І де зараз Сешшомару-сама? Якщо б не ти, я б зараз був поряд із ним.
— Та годі вам, Джакен-сама! Сешшомару-сама скоро повернеться, я в цьому впевнена!
— Впевнена вона…
На деякий час запанувала тиша. Джакен прихилився до дерева і з надією поглянув в небо. Посох голів лежав поряд, у траві, легкий вітерець давав відчуття спокою і розслабленості. Маленький демон поневолі задрімав. Йому снився чудовий сон, Джакену було добре і затишно. Аж ось хтось пнув йог ногою у бік, і він прокинувся, відкотившись від зручного місця.
— Хто?!... — розгніваний виклик різко обірвався. — Сешшомару-сама, ви повернулися! А я якраз думав…
— Джакен, — перервав його холодний тон демона, — де Рін?
— Рін? Так вона ж тут… була.
Нічого не сказавши у відповідь, Сешшомару попрямував геть.
— Куди ви, Сешшомару-сама?! А як же я? Зачекайте-е-е-е!
Вірний слуга заметушився і, намагаючись слідувати за хазяїном, спіткнувся. А за Сешшомару вже тільки й смуга лягла.
— Сешшомару-сама…
— Джакен-сама!
— Рін! Поганко, де ти була?!
— Та я ж квіти збирала. Дивіться, який віночок сплела! Тут і червоні, і жовті, і фіолетові квіти! Такий гарний вийшов!
— Поки ти десь швендяла, повертався Сешшомару-сама і знову кудись пішов, — зловтішаючись, сказав Джакен.
— Я його бачила! Він сказав, щоб я поверталася до вас, Джакен-сама.
— Що-о-о?!
— А ще він сказав, що повернеться ввечері і краще вам тоді не спати. Джакен-сама? Що з вами, Джакен-сама?!
— Сешшомару-сама… — почулося розпачливе бурмотіння. — Він злиться на мене… Пробачте мені, Сешшомару-сама-а-а-а!
— Ну не плачте, Джакен-сама. Він обов’язково пробачить вам. Ну заспокойтесь. Хочете, я вам свій вінок подарую? Ось, тримайте! Ой, Джакен-сама, як вам пасує!
— Рін, ти що… наділа його мені на голову?!
— Так! Ой, Джакен-сама, не треба-а-а!!! Я все зрозуміла, подарую його Сешшомару-сама!»
Рін прокинулась і розсміялась. Було б добре ще посидіти тут, у прохолоді, але треба повертатися назад. Дівчина підвелася і розправила кімоно. Вона вже хотіла йти в селище, як відчула чиюсь присутність. Обережно розвернулася і застигла на місці. Перед нею стояв ВІН. Не сон, не мрія, а справжній…
— Сешшомару-сама!!! Ви повернулися!
— Рін, — сказав демон, навіть не намагаючись відчепити від себе дівчину, — ти вирішила?
— Так!
— Тоді пішли.
— А Джакен-сама?
— Я залишив його неподалік.
— Як добре, що я знову з вами, Сешшомару-сама!
Демон з цікавістю поглянув на Рін. Він був впевнений, що за ці роки вона передумає. Аж ні, з готовністю прямує за ним, навіть не попрощавшись ні з ким і не залишивши про себе звістки. Що ж, може воно й на краще…
— А ти виросла, Рін.
— Справді? — зраділа дівчина. — Отже, тепер я може назавжди залишитись з вами?
— Як хочеш.
Зовсім повеселіла Рін не втрималась і, швидко підбігши до Сешшомару, поцілувала його в щоку. Очевидно, демон цього не очікував, і його розгублене лице здалося дівчині дуже смішним. Вона широко посміхнулася і промовила:
— Як ви і сказали, я вже зовсім доросла. Тож, Сешшомару-сама, не сподівайтеся, що зможете знову десь полишити мене.
Сешшомару, повернувши свою звичну холодну маску, здвигнув плечима й продовжив крокувати поперед Рін. Дівчина задумливо подивилася на його спину і поспішила. Тож вона не бачила, як на вустах демона грала вдоволена усмішка.

Категорія: Джен | Додав: Lady_Nightmare
Переглядів: 300 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 Джен
Всього коментарів: 0
avatar
Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close