Головна » Фанфіки » Аніме і манга » AU

Неможливо учинити подвійне самогубство наодинці
Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 12.01.2019 в 12:48
Фанф прочитано: 42 рази
Категорія: AU
До фанфіка залишено: 0 відгуків

Схожі фанфіки:

12.01.2019, 12:48
Несподіванкою для Дазая стало те, що він не бачив свого напарника сьогодні. Кунікіда ніколи не прогулював, і навіть якщо хворів, що ставалося вкрай рідко, все одно виходив на роботу.

Ніхто начебто і не помітив його відсутності. Та й він, Осаму, не помітив.

Просто з самого ранку все якось не вдалось. Начебто звичайний робочий день, але ж чогось не вистачало. Він не здатен був всидіти на своєму місці, щось весь час турбувало його.

Але к обідній перерві все з'ясувалось.

— А куди зникнув Кунінкіда-кун? – здивовано запитав Ацуши. Всі інші агенти були також здивовані, та ненадовго, потім вони знов зайнялися своїми справами.

А ось Дазай одразу зрозумів, у чому проблема. Кунікіди нема. Нема його галасів: "Ти вибиваєш мене з графіку!", нема його спроб врятувати Осаму від самогубства чи відсварити. Вперше Доппо не було поруч.

Весь день він намагався зрозуміти, де ж його напарник. Осаму навіть не намагався себе вбити, настільки він був стурбований.

У гуртожитку його не було – зі слів вахтерки та очевидців, він навіть не ночував там. Дазай поїхав туди одразу ж і почав йти по сліду. Все одно справжні справи товариші йому не довіряли — він би просто спробував себе вбити, а зупинити його було нікому. Без свого напарника він майже нічого не міг.

Осаму почав згадувати усе, що хоч краєм ока побачив у блокноті Кунікіди. Які там в нього мали бути плани?

Точно. Якби він діяв по плану, то ніколи б не пропустив роботу.

Це означає, що з ним щось сталося. Але ж Доппо не з тих людей, з якими щось трапляється!

До самого вечора Дазай блукав по місту, не знаючи, що йому робити. Ніхто не здогадувався, куди міг зникнути блондин, ніхто його не бачив, та нікому не було до цього діла. Звичайно ж це було странно, але Президент спокійно сказав: "Повернеться" – та нічого не зробив, хоч Осаму і вимагав, щоб усе агенство цим займалося.

Коли почало сутеніти, він вирішив піти до мосту. Врешті решт, це гарний міст. З нього можливо вдало плигнути у річку.

Але чого він не очікував, так це винайти там Кунікіду, який сидів на землі біля води. Дазай одразу ж підбіг до нього і почав засипати питаннями.

— Що ти тут робиш?! І якого дідька ти зникнув на весь день?! Усе агенство не знає, куди себе подіти, де ти зник! – звичайно, трохи переборщував, але до біса це, Дазай справді хвилювався! І достатньо того, що він сам обшукував все місто. – І... Усі хвилювались! Чим ти взагалі думав?!

В якийсь момент Дазай зрозумів, що Доппо мовчить. Він просто дивиться кудись далеко. Сидить з пустим взором.

— Доппо, – раптом звернувся до нього Дазай. Він ніколи не звертався до нього по імені, а зазвичай зі странним виразом обличчя казав: "Кунікіда-ку-ун!", що дуже дратувало напарника, враховуючи те, скільки часу вони вже знали один одного. Взагалі-то мало хто звертався до нього по імені. Багато хто боявся його і відносився до нього з повагою.

Кунікіда навіть не повернув голови. Погляд все також зоставався пустим.

— Я хочу вмерти... – байдужим голосом вимовив він, не рухаючись.

Дазай майже підплигнув. Тепер він навіть не був впевнений, чи є людина, що зараз безперечно знаходиться у депресії, його нападником, адже... Дідько, Доппо ніколи не дозволяв собі бути слабким.

Але це безперечно був Кунікіда. В руках він тримав свій блокнот – "Ідеал". Доппо ніколи з ним не розлучається.

— Здійсниш зі мною подвійне самогубство? – зараз був зовсім не час для жартів. Але це завжди дратувало Доппо. Це його виведе з трансу, він повернеться, розлютиться, і все повернеться, як і було. Так було завжди, і зараз це має допомогти. Має.

— Так. – все ще байдуже відповів той. – Я не маю нічого проти...

Нарешті, Кунікіда повернувся до нього і їх погляди зустрілися. В його очах відбивалася повна байдужість и розчарування в усьому. Він справді чекав, що Дазай поведе його на міст, і вони плигнуть. Від цього у Осаму зламалося щось всередині.

— Ні, навіть не мрій. Ти маєш жити. А як же твої ідеали, чи ти забув про них? – намагався напоумити напарника він.

— Ідеали?.. – розгублено запитав той. – Знаєш, я зрозумів, що це неможливо. Моя мета, її неможливо досягти, я себе переоцінив. Ніщо не можна передбачити, отже й моїх ідеалів досягти неможливо. – тихо сказав Кунікіда.

Потім він раптом розмахнувся і кинув блокнот у річку. Дазай впав в ступор.

— До біса все. – тихо сказав Доппо і лише дивився на свій потопаючий "Ідеал".

Блокнот все ще плавав на поверхні води, в якихось кількох метрах, але за кілька хвилин його повинна була внести течія, та й бумага вже встигла намокнути. Безперечно, цей блокнот значив для нього багато...

Саме тому Осаму одразу ж зірвався з місця та плигнув в річку.

— Ти що робиш?! – вигукнув Доппо. Це вже більш було на нього схоже.

Тим часом Дазай нірнув у воду,  та ухопився за викинутий напарником блокнот. Гребти назад було дуже важко, одна рука була зайнята, та й плавати він не дуже вмів. Навіщо тоді?.. Він не знайшов відповіді на це питання, та зараз був не час для цього. Берег тут був не дуже зручний, а річка була глибока, і в якийсь момент він злякався, що не допливе.

Тільки не зараз!

Та раптом його підхопили сильні руки і незабаром його витягнув на берег сам Кунікіда.

— Дурень! Нащо ти це зробив?! – він не підвищував голос, але був роздратований.

— Ідеал є у кожного, але у кожного він свій. – Дазай простягнув блокнот до Кунікіди. Їх погляди зустрілися. Усі записи у блокноті зтерлися, коли його змочила вода, бо вони були написані тушшю. – Мабуть ти просто не розумієш, що є насправді твоїм ідеалом.

Що залишилося незмінним, так це красивий надпис на обкладинці: "Ідеал". А ще, вірний напарник.

Кунікіда взяв блокнот, та не поспішав відводити погляд від Осаму. Щось було в ньому таке... Рідне й тепле, що виникало бажання, щоб ця мить тривала довше.
Категорія: AU | Додав: Theory_of_everything | Теги: Dazai_Osamu, Doppo_Kunikida, Доппо Кунікіда, Kunikida, Дазай Осаму
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 Слеш, Hurt/comfort, Ангст, AU
Всього коментарів: 0
avatar

Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close