[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Lady_Nightmare, natashaartemenko  
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Новини » Чи потрібен цей сайт? (Що ви бажаєте змінити на цьому сайті..)
Чи потрібен цей сайт?
Я вважаю:
Lady_NightmareДата: Вт, 23.12.2014, 22:44 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Повідомлень: 26 Нагороди: 0 Репутація: 1002 Статус: Оффлайн
Прохання вказати всі недоліки і побажання, щодо існування цього сайту. Відповідей може бути декілька.

anastasiaivankivДата: Вт, 07.07.2015, 20:30 | Повідомлення # 2
Ранг: Новенький Повідомлень: 1
Нагороди: 1
Репутація: 9 Статус: Оффлайн
Мені вельми сподобався Ваш сайт. Але от є таки декілька зауважень. Не варто писати "!!!" чи "???", надто воно в очі кидається, і читається, ніби на тебе хтось кричить. Так, я до такого причіплююся, вибачте smile А дизайну я навіть не змогла розгледіти, так як в мене далеко не швидкісний інтернет, і сторінки надто великі, щоб він зумів загрузити усе. Не знаю, може, в мене одної таке горенько? ;(
А в усьому іншому - я просто щаслива, що такий сайт існує, і хотіла б і сюди викладати свої фанфіки. Дякую за увагу smile

Повідомлення відредаговано anastasiaivankiv - Ср, 08.07.2015, 14:39

ГостьДата: Пн, 22.02.2016, 18:22 | Повідомлення # 3
Ранг: Повідомлень: Не дуже добре читати, бо через такий дизайн не можна нічого розгледіти. Очі ріже.

tanya-poshtaДата: Пн, 18.07.2016, 19:14 | Повідомлення # 4
Група: Автори... Ранг: Новенький Повідомлень: 1
Нагороди: 1
Репутація: 0 Статус: Оффлайн
Сайт потрібно вдосконалювати. Особисто для мене дуже не зручна панель керування. Наприклад я так і не розібралася, як додати свій фанфік. Адміністратори, прошу вас займіться цим.

Tangerine Jnr

Lady_NightmareДата: Вт, 19.07.2016, 21:13 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Повідомлень: 26 Нагороди: 0 Репутація: 1002 Статус: Оффлайн
Вельми вдячна за ваші відгуки і рекомендації. Запевняю вас, що всі вони були взяті до уваги і реалізовані на новій версії сайту.

Ви зможете добавити свої твори і авторські ілюстрації як до своїх робіт, так і до вже відомих творів. Якщо й там виникнуть проблеми не соромтесь звертатись в тему на форумі, або безпосередньо до мене в приватні повідомлення.

аннаДата: Чт, 29.09.2016, 12:33 | Повідомлення # 6
Ранг: Повідомлень: Привіт! Дуже рада знайти україномовну платформу для фанфікшену. Тут є люди загалом? Як на мене, цей сайт - дуже потрібна і важлива справа. Є можливість згуртувати творчих людей та різні фандоми. І головне, що є можливість писати і читати українською. Я бачила ще одну платформу для українського фанфікшену, але там теж не густо. А жаль.

Lady_NightmareДата: Чт, 29.09.2016, 13:24 | Повідомлення # 7
b
Цитата анна ()
Привіт! Дуже рада знайти україномовну платформу для фанфікшену. Тут є люди загалом? Як на мене, цей сайт - дуже потрібна і важлива справа. Є можливість згуртувати творчих людей та різні фандоми. І головне, що є можливість писати і читати українською. Я бачила ще одну платформу для українського фанфікшену, але там теж не густо. А жаль.

Доброго часу доби! Рада, що ви до нас завітали wink

Так, справді в Україні фанфікшен ще тільки набуває популярності. Але, як на мене, це лише справа часу. Тому приєднуйтесь до нас, кличте своїх друзів і будемо разом розвивати український фанфікшен smile

Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Новини » Чи потрібен цей сайт? (Що ви бажаєте змінити на цьому сайті..)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

Доступ заборонено.
Ввійдіть або Зареєструйтесь
close